www.cvonline.hu
HR gyakornok (Referenciaszám: PJ5091)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.08.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1096034
lejárt

Ha HR irányban szeretnél fejlődni, ezen a területen képzeled el a jövődet, akkor kiváló lehetőség számodra, hogy a toborzás kiválasztás területén tapasztalatot szerezz.

Cégünk saját csapatába keres lelkes, tanulni és fejlődni vágyó kollégákat az alábbi munakörbe:

HR gyakornok - Székesfehérvár

Milyen feladatokkal találkozhatsz?
- Jelöltek előszűrése adatbázisokban
- Komplex kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel
- Interjúk szervezése, tesztek koordinálása
- Adminisztráció
- Egyéb HR projektekhez kapcsolódó ad-hoc segítségnyújtás

Mire van szükség?
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Legalább alap szintű angol nyelvtudás
- Legalább heti 25 munkaóra vállalása hétköznapokon
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Önállóság

Mit tudunk számoda nyújtani?
- Karrierépítési lehetőség
- Tapasztalatszerzés egy piacvezető tanácsadó cégnél több iparági területen
- Fiatalos csapat, családias munkahelyi légkör

Ha mindezek alapján szívesen dolgoznál velünk, jelentkezz:
Kérjük, magyar önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a HR gyakornok megjelölésével küldje el jelentkezését Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése címre.Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.