www.cvonline.hu
HR Gyakornok (Referenciaszám: PJ4823)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.08.07.
Jelentkezési határidő: 2016.08.11.
Hirdetés azonosító: 1072593
lejárt

SAJÁT CSAPATUNK II. kerületi irodájába keresünk munkatársat HR gyakornoki pozícióba
(Referenciaszám: PJ4823)

Jelentkezz most, ha még nincs tapasztalatod a munkaerőpiacon, és szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagjává válni!

Feladatok:
- Tanácsadók munkájának teljes körű támogatása
- Munkaerő toborzása, szűrések, hirdetések megtervezése, feladása
- Felvételi interjúk és tesztelések megszervezésében és lebonyolításában háttértámogatás

Elvárások:

- aktív hallgatói jogviszony
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Precizitás, rugalmasság és megbízhatóság
- jó csapatjátékos

Előny:

- Angol (vagy egyéb) nyelv ismerete

Amit kínálunk:

- fejlődési lehetőség
- fiatalos, lendületes csapat
- kellemes munkakörnyezet

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ4823) megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a szilagyi.daniel@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.