www.cvonline.hu
HR gyakornok (Referenciaszám: PJ4375)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.08.
Jelentkezési határidő: 2016.05.13.
Hirdetés azonosító: 1026991
lejárt

Újpesti multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióra:

HR gyakornok

Feladatok:
- Humánerőforrás csapat napi munkájának támogatása
- Részterületek működésébe való mélyebb betekintés: toborzás, képzés, foglalkoztatás, juttatások, kommunikáció, stb.
- Adminisztratív jellegű feladatok ellátása: adatbázis kezelési feladatok; dokumentumok, szerződések, nyomtatványok frissítése és nyomon követése
- Kapcsolattartás a társosztályokkal
- Fordítási feladatok

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulmányok releváns területen
- Heti minimum 25-30 óra vállalása
- Felhasználói szintű MS Office ismeret
- Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
- Önálló, precíz, gyors munkavégzés
- Jó kommunikációs és szervező képesség
- Jó kapcsolatteremtő képesség

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.