www.cvonline.hu

HR gyakornok német nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.10.31.

Pozíció leírása / Job description

Ha érdekel a HR és szívesen szereznél releváns tapasztalatot e területen, ne habozz jelentkezni!

Feladatok:

A napi HR folyamatok támogatása lesz a fő feladatod. A képzések, oktatások adminisztrációjában kell aktívan részt venni, Excel táblákat készíteni és vezetni, prezentációkat készíteni, időnként fordítási feladatokat ellátni. Ezen túl előfordulnak még ad-hoc feladatok, a csapat aktuális igényeitől függően.

Elvárások:

Olyan HR iránt érdeklő és releváns tanulmányokat folytató gyakornokot keresünk, aki 20-30 órában tudna dolgozni, középfokon beszél németül és szívesen támogatná a cég képzéseivel, oktatásával foglalkozó csapatot.

Amit kínálunk:

Betekintést nyerhetnél egy német cég életébe, releváns tapasztalatot gyűjthetnél HR területen belül egy fiatalos csapat tagjaként.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -