www.cvonline.hu

Hr gyakornok német nyelvtudással

  • A hirdetés 670 napja lejárt
A HR, a pszichológia, az emberi erőforrás menedzsment iránt érdeklődő diákot felvennénk változatos munkakörbe az Euwork budapesti irodájába. A munka szakmai gyakorlatnak is beszámítható. Feltétel: társalgási szintű német ÉS angol nyelvtudás. Munkakezdés február 2. Rész- és teljes munkaidőre egyaránt keresünk gyakornokot.
További információk:
FELADATOK:

- a tanácsadók munkájának támogatása
- munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás
- munkaadókkal történő eseti kapcsolattartás
- beérkező önéletrajzok előszűrése
- a jelöltek adatainak kezelése
- önéletrajzok feljavítása
- interjúk szervezése
- a jelöltek felkutatása, adatbázis szűrések
- statisztikák, kimutatások elkészítése havonta a cégvezető részére
- bejövő - kimenő hívások kezelése
- álláshirdetések kezelése, frissítése

Elvárások:

- folyamatban lévő tanulmányok
- minimum középfokú német szóban és írásban egyaránt
- jó kapcsolatteremtő, nyitott személyiség
- optimista, rugalmas hozzáállás
- sok türelem

A gyakorlat időtartama megegyezés szerinti, de általában 3 hónap. További hosszabbítás akár gyakornokként, akár alkalmazotti munkaviszonyban közös megegyezés esetén elképzelhető. Kezdés: akár azonnal!

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen.
Link megjelenítése
Irodáink:

Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251