www.cvonline.hu

HR gyakornok német nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.05.19.
Hirdetés azonosító: 1033968

Ha érdekel a HR és szívesen szereznél releváns tapasztalatot e területen, ne habozz jelentkezni!

Feladatok:

A napi HR folyamatok támogatása lesz a fő feladatod. A képzések, oktatások adminisztrációjában kell aktívan részt venni, Excel táblákat készíteni és vezetni, prezentációkat készíteni, időnként fordítási feladatokat ellátni. Ezen túl előfordulnak még ad-hoc feladatok, a csapat aktuális igényeitől függően.

Elvárások:

Olyan HR iránt érdeklő és releváns tanulmányokat folytató gyakornokot keresünk, aki 25-30 órában tudna dolgozni, legalább középfokon beszél németül és szívesen támogatná a cég képzéseivel, oktatásával foglalkozó csapatot.

Amit kínálunk:

Betekintést nyerhetnél egy német cég életébe, releváns tapasztalatot gyűjthetnél HR területen belül egy fiatalos csapat tagjaként.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a