www.cvonline.hu

HR gyakornok napi 4-6 órában (Budapest)

  • A hirdetés 1308 napja lejárt

Budapesti székhelyű, a belvárosban működő személyzeti tanácsadó irodánk napi 4-6 órás részmunkaidőben HR gyakornok munkatársat keres.

Feladatok:

  • beérkező telefonok, e-mailek fogadása, megválaszolása,
  • az adatbázisok kezelése, jelöltek felkutatása,
  • hirdetések kezelése,
  • jelöltek előszűrése, interjú szervezés telefonon,
  • projekt adminisztráció, tanácsadók munkájának támogatása,
  • irodai adminisztráció, ügyintézés.

Elvárások:

  • folyamatban levő felsőfokú tanulmányok humán területen,
  • irodai/adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat,
  • a HR terület iránti érdeklődés,
  • precizitás, megbízhatóság, önállóság, lojalitás,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • gyors, hatékony, lelkes és koncentrált munkavégzés,
  • monotónia-tűrő ugyanakkor kreatív személyiség,
  • kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • angolnyelv - tudás.

Előny:

  • HR területen szerzett asszisztensi/gyakornoki tapasztalat.

Egyéb információk:

  • munkaidő: napi 4-6 óra 9.00-18.00 órás idősávon belül (hétköznapokon),
  • időtartam: minimum 5 hónap (a hosszabbítás lehetősége kölcsönös elégedettség esetén fenn áll).

Amit kínálunk:

  • gyakornoki fizetés,
  • fejlődési, tanulási lehetőség HR területen,
  • kellemes munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő