www.cvonline.hu

HR gyakornok munkaerő-közvetítés területén

  • A hirdetés 529 napja lejárt

Az INT-Solution Kft., egy országosan több irodával rendelkező munkaerő-közvetítő,             -kölcsönző cég keres budapesti irodájába, saját csapatba

HR gyakornok munkatársat, munkaerő-közvetítés területén

A feladataid a következőkből állhatnak össze:

·         Toborzás, jelöltek felkutatása, előszűrése – magasan kvalifikált szakemberek esetében

·         Toborzási csatornák felkutatása

·         Közösségi oldalakon való aktív jelenlét biztosítása

·         Telefonos előszűrések elvégzése

·         Jelöltek interjúra való szervezése

·         Napi adminisztráció elvégzése – saját adatbázis kezelése

Amit az ideális jelöltben keresünk:

·         HR területen folytatott tanulmányok

·         Aktív hallgatói jogviszony

·         Középfokú angol nyelvtudás

·         Heti legalább 20 óra szabadidő, mely reggel 9 és délután 17 óra közé kell essen

Előnyt jelent:

·         Egyéb idegen nyelv ismerete

·         B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat – autót mi biztosítunk

·         Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

·         Minimálbéres órabért

·         Leigazolható szakmai gyakorlati helyet

·         Rengeteg valós szakmai tapasztalatot

·         Sourcing ninja tudást

·         Kölcsönös szimpátia esetén, ha befejezted az egyetemet, akkor teljes állású munkatársunk lehetsz

Ha érdekesnek találod az ajánlatunkat, akkor jelentkezésedet a E-mail cím megjelenítése címen várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol