www.cvonline.hu
HR gyakornok (Referenciaszám: PJ4363)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.12.
Jelentkezési határidő: 2016.11.13.
Hirdetés azonosító: 1026563
lejárt

Cégünk budapesti központjába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
HR gyakornok

Feladatok:
- Jelöltek előszűrése adatbázisokban

- Személyes és telefonos interjúk szervezése és lebonyolítása
- Munkaügyi adminisztrációban való részvétel

Elvárások:

- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Heti minimum 24 óra vállalása
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Precizitás és megbízhatóság
- Önállóság

Amit kínálunk:
- Hosszútávú munka- és karrierlehetőség
- Tapasztalatszerzés egy piacvezető tanácsadó cégnél
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.