www.cvonline.hu
HR gyakornok (IT területen)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.03.09.
Jelentkezési határidő: 2015.03.12.
Hirdetés azonosító: 868732
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Egyetemre/ főiskolára jársz, és szeretnéd az elméleti tudásodat átültetni a gyakorlatba?
Érdekel a HR és azon belül a toborzás és kiválasztás?
Szeretnéd gyakorlati idődet valódi munkával tölteni egy jónevű és nagy múltú személyzeti tanácsadó cégnél?

Akkor ne várj tovább! Jelentkezz a GRAFTON Recruitment Kft. csapatába!

Budapesti irodánkba keresünk aktív hallgatói jogviszonyban álló fiatalokat az alábbi szakmai gyakorlati lehetőségre:

Feladatok:

- A tanácsadói csapat munkájának teljes körű támogatása
- Potenciális jelöltek felkutatása kreatív módszerekkel
- Beérkező önéletrajzok válogatása, kezelése, feldolgozása
- Adatbázisok szűrése: belső saját fejlesztésű adatbázis, külső CV adatbankok
- Általános adminisztrációs feladatok
- Bármilyen ad-hoc jelleggel felmerülő operatív feladat ellátása

Időtartam: 6 hét

Követelmények
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Toborzás kiválasztás / HR szakma iránti érdeklődés
- IT terület iránti érdeklődés
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office alkalmazások)
- Pozitív, nyitott proaktív személyiség
- Kitartó, dinamikus, magabiztos hozzáállás
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek
- Angol nyelvtudás