www.cvonline.hu

HR Gyakornok Informatika Területen

  • A hirdetés 501 napja lejárt
Saját csapatunkba keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Az Exact Solutions Kft. HR gyakornoki lehetőséget biztosít végzős hallgatók és friss diplomások számára. Talpraesett, toborzás-kiválasztás íránt érdeklődő fiatalok jelentkezését várjuk, akik készek arra, hogy felelősségteljes feladatokat lássanak el.

Cégünk IT Divíziója a informatikai piac legjelentősebb multinacionális cégei számára nyújt toborzási és kiválasztási szolgáltatásokat, szoftverfejlesztőket, hálózati- és rendszermérnkököket és tanácsadókat keresve.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:
  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási projektekben
  • Hirdetések szerkesztése, közzététele
  • Önéletrajzok szűrése saját és online adatbázisokban
  • Nyelvi és szakmai kompetenciák felmérése telefonos előszűréssel
  • Interjúk szervezésében és lebonyolításában való részvétel
  • Értékelések készítése az interjút követően
  • Jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Ad-hoc projektek lebonyolítása, vezetése
Amit kínálunk:
  • Rugalmas munkaidő
  • Felelősségteljes feladatok
  • Strukturált képzési program
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
Elvárások:
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Erős informatikai érdeklődés, IT ismeretek
  • Hiteles és meggyőző kommunikáció
  • Dinamikus, nyitott, fejlődni vágyó személyiség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
Előnyök:
  • Szakirányú végzettség
  • IT, HR vagy értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Második idegen nyelv legalább középfokú ismerete
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő