www.cvonline.hu

HR gyakornok (határozott idő 6 hónap)

  • A hirdetés 203 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A divíziókat támogató Humánpolitikai Igazgatóság gyakornoki munkát kínál felsőoktatásban tanuló, vagy frissen végzett hallgató számára az alábbi pozícióban:

HR gyakornok
(határozott idő 6 hónap)

Feladatok:
A gyakornoki munka során betekintést nyerhetsz a toborzási-kiválasztási területre, a következő feladatokon keresztül:

  • a HR Recruiterek munkájának támogatása a következőkben: profil egyeztetés, álláshirdetések megírása, hirdetések karbantartása, jelentkezők kezelése, önéletrajzok szűrése, interjúk szervezése
  • HR Management reporting támogatása
  • munkaköri leírások karbantartása
  • új belépők értesítése a belépés részleteiről
  • új belépő és áthelyezési lapok elkészítése
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
Csapatunkba olyan lelkes kollégát keresünk, aki:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytat gazdasági / HR szakon vagy friss diplomás álláskereső
  • jól beszél angolul
  • szeretne HR területen dolgozni, érdekli a toborzás-kiválasztás
  • munkájában precíz, kreatív és proaktív
  • kiváló kommunikációs készséggel bír
  • legalább heti 30 órában tud dolgozni (preferáltan heti 40 óra)

Amit kínálunk:

  • betekintést egy professzionális HR szervezetbe
  • kiemelkedő szakmai környezet
  • felkészült, motivált és sikeres csapat
  • hazai és nemzetközi karrierlehetőség

Magyar nyelvű önéletrajz, és kísérőlevél feltöltésével. A kísérőlevélben kérjük megjelölni, hogy mikortól és hány órában tudnál munkába állni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok