www.cvonline.hu

HR gyakornok, gyakornok

  • A hirdetés 639 napja lejárt
A HR, a pszichológia, az emberi erőforrás menedzsment iránt érdeklődő diákot felvennénk változatos munkakörbe az Euwork budapesti irodájába, heti 20 órában. A munka szakmai gyakorlatnak is beszámítható. Feltétel: társalgási szintű német nyelvtudás. Munkakezdés várható ideje október eleje.

FELADATOK:

- a tanácsadók munkájának támogatása
- munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás
- munkaadókkal történő eseti kapcsolattartás
- beérkező önéletrajzok előszűrése
- a jelöltek adatainak kezelése
- önéletrajzok feljavítása
- interjúk szervezése
- a jelöltek felkutatása, adatbázis szűrések
- statisztikák, kimutatások elkészítése havonta a cégvezető részére
- bejövő - kimenő hívások kezelése
- álláshirdetések kezelése, frissítése

Elvárások:

- folyamatban lévő tanulmányok
- minimum középfokú német szóban és írásban egyaránt
- jó kapcsolatteremtő, nyitott személyiség
- optimista, rugalmas hozzáállás
- sok türelem

Előny: angol nyelvtudás

Mivel a HR gyakornok idővel egyre több felelőssége ljáró feladatot kap, ezért HOSSZÚ TÁVRA keresünk cégünkhöz gyakornokot. A tanulmányok befejezésével akár alkalmazotti munkaviszony közös megegyezés esetén teljesen elképzelhető. Kezdés: akár azonnal!

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen vagy az itt látható Jelentkezem feliratra kattintva.
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Német