www.cvonline.hu

HR gyakornok, gyakornok a nyárra

  • A hirdetés 208 napja lejárt

A HR, a pszichológia, az emberi erőforrás menedzsment iránt érdeklődő diákot felvennénk változatos munkakörbe az Euwork budapesti irodájába a nyári három hónapra. A munka szakmai gyakorlatnak is tökéletesen megfelelő, beszámítható.

Feltétel: jó angol ÉS német nyelvtudás! Kezdés: lehetőleg azonnal.

Elsősorban teljes munkaidőben keresünk gyakornokot, de más megoldás is szóba jöhet.

FELADATOK:

  • a HR tanácsadók munkájának támogatása
  • munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás
  • munkaadókkal történő eseti kapcsolattartás
  • beérkező önéletrajzok előszűrése
  • a jelöltek adatainak kezelése
  • önéletrajzok feljavítása
  • interjúk szervezése
  • a jelöltek felkutatása, adatbázis szűrések
  • bejövő - kimenő hívások kezelése
  • álláshirdetések kezelése, frissítése
  • néhány külföldi munkaadóval való rendszeres kapcsolattartás, levelezés

ELVÁRÁSOK:

  • folyamatban lévő tanulmányok
  • középfokú német ÉS angol nyelvtudás
  • jó kapcsolatteremtő, nyitott személyiség
  • optimista, rugalmas hozzáállás
  • sok türelem

A nyári gyakorlat befejeztével akár alkalmazotti munkaviszony közös megegyezés esetén teljesen elképzelhető.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a LENTI JELENTKEZEM gombon!