www.cvonline.hu

HR Gyakornok (francia nyelvtudással)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1019508
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres a HR gyakornok munkatársat hosszútávra.

Feladatok:

  • Provide and maintain documentation of HR lifecycle, Employee lifecycle and other HR processes
  • Accurate administration of HR processes:

- Creation and modification of personal records of employees and its verification in the T&A tool

- Maintaining T&A data

- Treat new T&A requests on a daily basis

- Reporting activities on a weekly and monthly basis

  • Correcting anomalies in the T&A tool:
- Enter/delete/modify working hours
- Enter/delete/modify the different types of absences

Elvárások:

  • Upper-intermediate/advanced level in French, with professional communication skills
  • Additionally either Hungarian OR English knowledge
  • Some MS office skills - Excel, Word
  • Min. 20h/week

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés
  • Diákbér: bruttó 800 Ft/óra

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!