www.cvonline.hu

HR gyakornok-Dunántúl (Referenciaszám: NB-1195)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.10.24.
Hirdetés azonosító: 931952

Elvárások:

  • Felsőfokú oktatási intézmény szakirányú (BSc) alapképzésén aktív hallgatói jogviszony
  • Toborzás-kiválasztás iránti érdeklődés
  • Min. kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office alkalmazások)
  • Önállóság, precizitás, kiváló kommunikációs készség
  • Határozott, magabiztos személyiség, eredményorientált gondolkodás

Főbb feladatok:

  • Pályázatok fogadása, elektronikus nyilvántartása, értékelése
  • Jelöltek felkutatása online adatbanki kereséssel
  • Állásinterjúk szervezése a tanácsadók számára
  • A toborzással és kiválasztással kapcsolatos adminisztráció, HR tanácsadói asszisztencia

A munkáltató ajánlata:

  • Az előírt kötelező szakmai gyakorlat igazolása mellett
    • Betekintés a humánszolgáltatók mindennapjaiba
    • Fiatal, dinamikus, a munkájuk iránt elkötelezett tanácsadói csapat
    • Segítség a szakdolgozat elkészítésben
  • Kézzel fogható, konkrét, gyakorlatias ismeretek a toborzásról

A munkavégzés helye:

Győr, Székesfehérvár, Veszprém, Tatabánya, Szombathely, Budapest

A munkáltató profilja:

Cégünk, a Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. 1998-ban veszprémi székhellyel alakult, 100 %-ban magyar tulajdonú vállalkozás. Munkaerő-közvetítési üzletágunk elsősorban a nyugat-magyarországi régióban tevékenykedő multinacionális termelővállalatokhoz toboroz és közvetít nyelveket beszélő, diplomás munkavállalókat beosztotti, közép- és felsővezetői pozíciókba.

A jelentkezés módja:

Ha gyakornoki pozíciónk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küld el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesd fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1195-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Humán erőforrás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő