www.cvonline.hu
HR gyakornok - diákmunka
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.04.09.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 797881
lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk felsőfokú tanulmányait nappali tagozaton folytató diákot májusi kezdéssel az alábbi munkakörbe:

HR gyakornok

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztás támogatása:
    - interjúk szervezése
    - jelöltekkel való kapcsolattartás
    - önéletrajzok feltöltése a toborzási adatbázisba, a rendszer karbantartása
    - riportok készítése
    - hirdetések megjelentetése a különböző állásportálokon

  • Adminisztratív teendők:
    - Szerződések, szerződésmódosítások, egyéb dokumentációk elkészítése
    - Beléptetés, kiléptetés körüli teendők ellátása

  • Riportok, prezentációk készítése, egyéb HR projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (Előny: gazdasági/HR tanulmányok)
  • HR terület iránti erős érdeklődés, elkötelezettség
  • Erős, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office programcsomag naprakész, erős ismerete (Excel, Word, PowerPoint)
  • Kiemelkedő precizitás
  • Nyitottság és kiváló kommunikációs képességek
  • Felelősségtudat az elvégzendő feladatokra vonatkozóan, határidők betartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes gyakornoki bér
  • Fiatalos, dinamikus, multinacionális környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés és tanulás lehetősége
  • HR folyamatokban történő közvetlen részvétel

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Várható munkakezdés: Május

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pernyéz Kitti kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.