www.cvonline.hu

HR gyakornok diákmunka

Hozzáadva: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 1098442

Cégünk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív pénzügyi megoldásokat, a világon bárhol használható MasterCard PayPass kártyát bocsát ki.
Feladatok:

  • Többszáz jelentkező CV-nek lementése
  • Munkavállalói adatok rögzítése
  • Meghívók kiküldése
  • HR hírlevél szerkesztése
  • Orvosi vizsgálat időzítése, kötődő adatrögzítés, meghívó kiküldés

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő HR vagy gazdasági tanulmányok
  • Windows és MS Office programok ismerete
  • Minimum 25 óra vállalása hétköznap

Juttatások:
  • Bruttó 1000 Ft/óra

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar