www.cvonline.hu

HR GYAKORNOK - DIÁKMUNKA

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1080903
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Bővülő szakértői csapatunkba keressük új munkatársainkat, akik számára fontos:

  • egy emberközpontú, az egyéni motivációkat is szem előtt tartó családias vállalati kultúra.
  • ügyfeleik és jelöltjeik szakmai támogatása.
  • hogy arra összpontosítsanak, amiben a legjobbak.

RÓLUNK:
A Get Work Trend 100%-ban magyar tulajdonú cég, 2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a hazai HR szolgáltatói piacon. Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink és jelöltjeink érdekeit mindig szem előtt tartva.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Zalaegerszeg

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • HR/toborzási folyamatokban való aktív, érdemi részvétel lehetősége
  • Azonnali munkakezdés

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Irodavezető munkájának támogatása
  • Irodai adminisztráció, ügyintézés.
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal.
  • Beérkező pályázatok előszűrése, e-mailek fogadása, megválaszolása.
  • Az adatbázisok kezelése, önéletrajzok szűrése.

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony.
  • Heti minimum 20 óra vállalása (több előnyt jelent).
  • A HR terület iránti érdeklődés.
  • Vidám, kedves, ugyanakkor precíz, pontos, megbízható és ügyfélorientált, személyiség.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Számítógépes ismeretek.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya