www.cvonline.hu

HR GYAKORNOK - DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 509 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

HR GYAKORNOK

Feladatok:

  • toborzási kampányok lebonyolításában történő részvétel
  • jelentkezők lementése, adatbázis építés
  • jelentkezők telefonos megkeresése, tájékoztatása
  • interjúk szervezése
Fizetés: 750 ft/óra

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kommunikáció szintű angol nyelvtudás

Munkaidő:

  • rugalmas, iskolához igazítva

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés: E-mailben az alábbi e-mail címen. Tárgyba írd bele: HR_gyakornok_WF

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő