www.cvonline.hu

HR gyakornok - diákmunka

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1037232

Magyarország piacvezető HR szolgáltatója a Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót az alábbi pozícióba: HR területen gyakornoki diákmunka
Feladatok:

  • beérkező önéletrajzok szűrése,
  • kapcsolattartás a jelöltekkel telefonon, interjú időpontok egyeztetése,
  • adatbázisok karbantartása, Excel táblázatok kezelése,
  • hirdetések feladása,
  • dokumentum kezelés, adminisztratív feladatok ellátása,
  • projektvezetők munkájának segítése.

Elvárások:
  • nappali tagozatos AKTÍV vagy PASSZÍV hallgatói jogviszony,
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (gazdasági vagy HR szakon),
  • heti 15-20 óra vállalása,
  • jó kommunikációs készség,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • megbízható, együttműködő személyiség.

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a megadott email címre

Munkavégzés helye:
  • Debrecen