www.cvonline.hu

HR gyakornok cafetéria területen

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1074386

Az 1997 óta piacon jelenlévő, majd 2004-ben önálló céggé alakult, azzal a céllal, hogy ügyfélközpontú szolgáltatásával a munkaerő piacon innovatív megoldásokat nyújtson. Cégünk 2014-ben újabb mérföldkőhöz érkezett, ugyanis a magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó cégünk 2014. eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, Ezáltal Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb HR-szolgáltatójává váltunk és 8 országban több mint 40 000 munkavállalónak biztosítunk nap mint nap munkalehetőséget.
Feladatok:

  • A cafetéria szolgáltatáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • A osztály munkájának segítése
  • Utalványok előkészítése, összegzése

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgató jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • MS Office ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, önállóság

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bruttó 833Ft/óra

Előnyök:
  • Passzív nappali tagozatos vagy szakmai gyakorlatos diákok előnyben

Kategória
Humán erőforrás
Régió