HR gyakornok (Budapest,Szombathely, Sárvár, Zalaegerszeg, Tab, Siófok)

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Job & Career Személyzeti Szolgáltató Kft.,
web: Link megjelenítése
munkaerő-kölcsönzési engedély száma: 49765-1/2008-5100-595

A Job&Career Kft. azonnali kezdéssel keres

HR GYAKORNOKOKAT

(SOK SZABADIDŐS DIÁKOKAT)

Bp-re, Szombathelyre, Sárvárra, Zalaegerszegre, Tabra és Siófokra

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (előny: HR vagy személyügyi szervező, andragógia, közgazdasági vagy pénzügyi terület)
  • kiváló beszédkészség, kreativitás,
  • jó szervezőkészség és problémakezelés
  • felhasználói szintű számítógép ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • pontos, megbízható munkavégzés, diplomáciai érzék
  • HR szakma iránti komoly érdeklődés, hosszú távú elköteleződés (legalább 12 hó)
  • heti min. 4 nap vállalás (heti 32 óra minimum) h-p között

Előny:

  • gépírás tudás
  • B kat. jogosítvány, saját autó
  • angol nyelvtudás
  • irodai/hr/ vagy diákmunka tapasztalat
  • környékbeli lakhely

Feladatok:

  • jelentkezők tájékoztatása aktuális munkalehetőségeinkről telefonon és személyesen egyaránt
  • toborzásban, kiválasztásban és interjúztatásban való részvétel
  • hirdetési tervek elkészítése, hirdetések feladása
  • munkavállalók tájékoztatása, esetleges problémák kezelése
  • adatbázis kezelés, adatrögzítés, postázási, scannelési feladatok
  • munkaügyi feladatok támogatása (szerződéskötés, munkaviszony megszűntetés)

Amit kínálunk:

  • szakmai tapasztalat megszerzése
  • állandó státusz és előre lépési lehetőség megfelelés esetén gyakornoki program után
  • fiatalos, jó hangulatú csapat, kulturált vállalati környezet
  • versenyképes diákbér, jutalom és jutalék lehetőség alapbéren felül
  • szakdolgozat írásban segítségnyújtás
  • gyakorlati hely igazolás

Munkavégzés helye: Bp 8.kerület, Szombathely, Sárvár, Zalaegerszeg, Siófok, Tab

Munkaidő: 8 óra (heti min.32 óra de lehet 40 óra is ráérés esetén)

Amennyiben szeretnél egy jó csapat tagja lenni és olyan gyakorlati helyet találni, ahol értékes tapasztalatokat gyűjthetsz, akkor jelentkezz!

Helyek Budapest
Pest
Sárvár
Vas
Zalaegerszeg
Zala
Tab
Siófok
Somogy
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok