www.cvonline.hu
HR gyakornok-Budapest (Referenciaszám:PJ2520)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.09.25.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 663145
lejárt

Szeretnéd az informatikai toborzás területén kipróbálni magad? Cégünk az ország egyik legnagyobb HR szolgáltatásokat nyújtó cége. II. kerületi irodánkba keressük márciusi vagy áprilisi kezdéssel

HR gyakornok

kollegánkat

A feladatok kezdetben a következők lesznek:

- Pályázók keresése különböző adatbázisokban és linkedin-en
- Részvétel piackutatások készítésében
- Önéletrajzok előszűrése és adatbázisban történő rögzítése
- Közvetítési projektek dokumentálása
- Interjúk szervezése
- Interjúkon történő részvétel
- Nyelvi tesztelések végzése, nyelvtudástól függően
- Cégünk képviselete állásbörzéken

Elvárások:

- Rendelkezel hallgatói jogviszonnyal?
- Legalább társalgási szinten beszélsz angolul? (német vagy francia nyelv ismerete további előnyt jelent)
- Tudsz legalább heti 24 órát a szakmai gyakorlatra szánni a tanulmányaid mellett?
- Érdekel az informatika világa és ezt példákkal is alá tudod támasztani?
- Hajlandó vagy önéletrajz adatbázisokat böngészni megfelelő jelölteket keresve és besegíteni az adminisztrációban?
- Érdekelnek a legújabb munkaerőpiaci trendek?
- Szívesen dolgoznál egy barátságos és profi csapat hasznos tagjaként, ahol sokat tanulhatsz?
- Közösségi oldalak aktív felhasználója vagy és nyitott az online megoldások iránt?
- Udvariasan, közvetlenül tudsz kommunikálni idegenekkel is, netán még a meggyőző készséged is jó?

Igen válaszok esetében várjuk a jelentkezésedet egy önéletrajz és pár soros bemutatkozó levél formájában.

Amit kínálunk

- Teljesítheted nálunk kötelező szakmai gyakorlatodat és egyúttal elkezdheted építeni velünk szakmai pályafutásod;
- Ha már aktuális, szakdolgozatodhoz is találhatsz nálunk témát és segítséget;
- Sokat tanulhatsz tapasztalt kollégáinktól;
- Megismerkedhetsz az informatikai munkaerő közvetítés világával;
- Tisztességes bérezés;
- Budai hegyek.

Munkavégzés helye:
- Budapest, II. kerület

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét csatolva küldje el Pernyéz Kitti kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.