www.cvonline.hu

HR gyakornok (BP004) - Alsónémedi

  • A hirdetés 413 napja lejárt

Érdekel a HR? Szeretnéd megtudni, milyen a HR csapat működése? Önéletrajzodban hasznos tapasztalatot szeretnél feltűntetni? Jelentkezz Magyarország legnagyobb takarékszövetkezetébe

HR gyakornok (BP004)

munkakörbe.

Feladatok:

  • toborzás-kiválasztási folyamat adminisztációja
  • adatbázisok kezelése
  • személyügyi nyilvántartás vezetése

Elvárások a pályázóval szemben:

  • felsőfokú nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • pontos, precíz személyiség
  • legalább heti 20 órás munkavégzés

Amit kínálunk:

  • iskolaszövezkezeten keresztül történő foglalkoztatás
  • útiköltség támogatása
  • betekintés a HR csapat működésébe

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba kérjük feltüntetni: „HR gyakornok (BP004)“

Helyek Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok