www.cvonline.hu

HR gyakornok / asszisztens napi 4-6 órában (Budapest)

  • A hirdetés 881 napja lejárt

Budapesti székhelyű, a személyzeti tanácsadó irodánk napi 4-6 órás részmunkaidőben

HR gyakornok / asszisztens

munkatársat keres.

Feladatok:

  • beérkező telefonok, e-mailek fogadása, megválaszolása,
  • az adatbázisok kezelése, önéletrajzok szűrése,
  • alternatív források segítségével jelöltek felkutatása,
  • interjúk szervezése,
  • hirdetések kezelése,
  • projekt adminisztráció, tanácsadók munkájának támogatása,
  • irodai adminisztráció, ügyintézés.

Elvárások:

  • még legalább 1 évig folyamatban levő felsőfokú tanulmányok,
  • irodai/adminisztratív/ügyfélkapcsolati munkakörben szerzett legalább fél éves tapasztalat (elengedhetetlen),
  • a HR terület iránti érdeklődés,
  • precizitás, megbízhatóság, önállóság, lojalitás,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • gyors, hatékony, lelkes és koncentrált munkavégzés,
  • monotónia-tűrő ugyanakkor kreatív személyiség,
  • kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • angolnyelv - tudás.

Előny:

  • HR területen szerzett asszisztensi/gyakornoki tapasztalat.

Egyéb információk:

  • munkakezdés: február- március
  • gyakornoki fizetés,
  • munkaidő: napi átlagosan 4-6 óra 8.00-18.00 órás idősávon belül rugalmasan beosztva (hétköznapokon).

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol