www.cvonline.hu

HR gyakornok (A01hrgy)

  • A hirdetés 358 napja lejárt

HR gyakornok

A01hrgy

Az Akvamarin Humánfejlesztési Tanácsadó székesfehérvári székhelyű személyzeti tanácsadással foglalkozó cég, amely közel 10 éves múltra tekint vissza. Székesfehérvári irodánkba HR gyakornokot keresünk.

Feladatok:

  • Bejövő e-mail-ek feldolgozása;
  • Adatbázis feltöltése és karbantartása;
  • Toborzási projektek támogatása;
  • Értesítések kiküldése a pályázók részére.
Tapasztalat:
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok;
  • Önállóság, proaktivitás;
  • Kiváló kommunikációs készség.

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol