HR gyakornok – HR igazgató és Business Partner mellé (Referenciaszám: PJ4762)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.29.
Jelentkezési határidő: 2016.07.31.
Hirdetés azonosító: 1069299
lejárt

Budapesti, IV. kerületi partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
HR gyakornok HR igazgató és Business Partner mellé

Feladatok:
- Országos HR igazgató és Business Partner napi munkájának támogatása
- HR folyamatok felügyelése, irányítása
- HR adminisztratív feladatok (adatbázisok, megrendelések, számlák kezelése)
- Interjúk szervezése és bizonyos munkakörökben előszűrés
- Különböző HR konferenciákon történő segédkezés
- Prezentációk készítése
- Fordítási feladatok

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Releváns felsőfokú tanulmányok, érdeklődés a HR terület iránt
- Heti minimum 30 óra vállalása, minimum 1 évig
- Erős Excel és Power Point ismeret
- Legalább középfokú angol nyelvtudás
- Önálló, precíz, gyors munkavégzés
- Jó kommunikációs és szervező képesség
- Jó kapcsolatteremtő képesség

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.