www.cvonline.hu

HR Generalista/HR Business Partner

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.08.08.
Hirdetés azonosító: 831831

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális ügyfelünk részére HR Generalista munkakörbe keresünk új munkatársat.

Feladatok:

- HR projektek, folyamatok önálló irányítása
- a meglévő HR rendszerek működtetése, illetve részvétel új rendszerek bevezetésében, kidolgozásában, fejlesztésében
- HR projektek támogatása (bértervezés, létszámtervezés, utánpótlás tervezés, dolgozói motivációs rendszerek működtetése, CSR, belső kommunikáció)
- folyamatos HR szakmai, munkajogi támogatás nyújtása a vezetők, munkavállalók részére
- toborzás-kiválasztás szellemi területen
- belső kommunikáció fejlesztése, működtetése
- tréningek tartása, szervezése
- rendezvényszervezés
- belső szabályzatok készítése
- HR adminisztráció

Elvárások:

- felsőfokú szakirányú végzettség
- 4-5 éves releváns, multinacionális vagy termelő szektorban szerzett szakmai tapasztalat
- alapos munkajogi ismeretek
- tárgyalási szintű angol nyelvismeret
- jó szervező- és problémamegoldó készség
- dinamikus, terhelhető, megbízható személyiség
- határozott fellépés, gyors kapcsolatteremtő készség
- B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

- kiváló lehetőség egy nagy múltú multinacionális céghez való csatlakozásra
- kimagasló juttatási csomag
- céges autó (magánhasználatra is)

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a