www.cvonline.hu

HR Generalista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.12.22.
Hirdetés azonosító: 994270

Pozíció leírása / Job description

Erősáramú és elektronikai készülékek, berendezések, rendszerek gyártásával foglalkozó piacvezető Megbízónk számra keresünk Heves megyei munkavégzéssel HR Generalista munkatársat.

Feladatok:

- HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése: létszámtervezés, képzés-fejlesztés, teljesítményértékelés, utánpótlás-nevelés, ki-beléptetés, projektek bevezetése
- Vezetői team támogatása belső tanácsadói szerepkörrel
- Szervezetfejlesztési javaslatok előkészítése, megvalósításában való támogató szerepvállalás
- Bérszámfejtéshez kapcsolódó havi adatszolgáltatás
- Teljes körű munkaügyi adminisztráció

Elvárások:

- Legalább 2-3 év releváns HR tapasztalat (gyártó cégnél)
- Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági vagy jogi)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
- Proaktivitás, lendületes hozzáállás
- Terhelhetőség, önállóság, szervezőkészség
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Munkajogi ismeretek

Amit kínálunk:

- Versenyképes javadalmazás
- Kiemelkedő szakmai lehetőség
- Hosszú távú karrierlehetőség
- Kihívásokkal teli, változatos munkakör

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a