www.cvonline.hu

HR GENERALISTA

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 993766

Komárom-Esztergom megyében található neves gyártóvállalat megbízásából az alábbi feladatkörre keresünk rátermett munkatársat:

Feladatok

  • Szellemi állomány toborzásában való aktív közreműködés, interjúk szervezése, lebonyolítása
  • Személyzetfejlesztési feladatok ellátása
  • Tréningek, továbbképzések tervezése, szervezése
  • HR folyamatok elemzése, értékelése, fejlesztési javaslatokat kidolgozása
  • HR folyamatok fejlesztési projektjeinek koordinálása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus környezet

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR GENERALISTA, Komárom-Esztergom megye

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Magyarország