www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Nemzetközi partnercégünk új munkatárat keres magyarországi gyáregységük HR területének kialakítására, vonatkozó feldatok ellátására, koncentrentálva a munkajogi, személyügyi feladatok ellátására.

Feladatok:

-          Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés

-          A munkaügyi adminisztráció ellátása, a személyügyi nyilvántartás pontos, naprakész vezetése, jelenléti ívek, munkaidő nyilvántartás kezelése

-          A kiszerveztett bérszámfejtés koordinálása

-          Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé Vállalati szabályzatok, folyamatok összehangolása a munkaügyi jogszabályokkal

-          A társaság képviselete a hivatalok előtt, részvétel az auditokon

-          Részvétel toborzási, kiválasztási projektekben,

-          Assessment Center szervezése, lebonyolítása

-          Riportok, elemzések készítése a nemzetközi vezetőség részére

-          Együttműködés a vállalat regionális központjával

Elvárások:

-          Felsőfokú végzettség HR, személyügyi vagy gazdasági területen

-          Legalább 3 év releváns tapasztalat – HR Generalista vagy Specialista pozícióban

-          Naprakész munkajogi, munkaügyi ismeretek

-          Folyékony angol nyelvtudás elvárás, szlovák nyelvismeret előnyt jelent

-          MS Office magas szintű ismerete

-          Terhelhetőség, képesség  az önálló munkavégzésre, nyitottság

-          Precizitás, megbízhatóság, analitikus gondolkodás

Amit Ügyfelünk kínál:

-          Stabil, multinacionális válallati háttér

-          Fejlődési és előrelépési lehetőség

-          Barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Komárom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével.

Helyek Komárom
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő