www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 573 napja lejárt

A Sematic Group a világ egyik vezető beszállítója a felvonó alkatrészek területén. Tevékenységeink magukban foglalják az automata felvonóajtók, komplett felvonók, alrendszerek és elemek, valamint fülkék, fülkecsomagok és bejáratok gyártását és forgalmazását.

Link megjelenítése

 Dinamikusan fejlődő cégünk keres elhívatott, gyakorlatias és eredményorientált jelöltet

pozícióba

Feladatok:

  • HR vezető munkájának napi szintű támogatása
  • HR stratégiájának kialakításában való közreműködés
  • Toborzási feladatok kialakítása, teljes körű koordinálása, új munkatársak beintegrálása
  • Személyzetfejlesztés, képzési, fejlesztési tervek kidolgozása, megszervezése
  • Munkaköri leírások és kompetencia profilok kialakítása, naprakészen tartása, teljesítményértékelő rendszer kialakítása
  • Gyakornoki program, duális képzési program koordinálása, kapcsolattartás az oktatási intézményekkel,
  • HR projektek tervezése és megvalósítása (csapatépítő tréningek, közös programok szervezésében közreműködés).

Elvárások:

  • Felsőoktatásban szerzett szakirányú végzettség
  • Pontos, szakszerű és feladatorientált munkavégzés
  • Minimum 2-3 éves - HR területen szerzett munkatapasztalat
  • Magabiztos szövegszerkesztő és táblázatkezelői ismeretek,
  • Precizitás - szakterületen belüli magabiztosság,
  • Önálló munkavégzésre való képesség,
  • Kiváló kommunikációs készség, szociális érdeklődés
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret,

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális gyártó cégnél
  • kihívást jelentő munkakör

Munkakezdés: Azonnal

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amennyiben megfelel a hirdetésbe megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre vagy az alábbi postai címre küldje el hozzánk.

Posta: Sematic Hungária Kft., Nyíregyháza, Debreceni út 273.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő