www.cvonline.hu
Hr generalista
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2015.10.20.
Hirdetés azonosító: 979921
lejárt

 Dinamikusan fejlődő, szolnoki multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióra:

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztás folyamatának menedzselése,
  • Kapcsolat-tartás a kiválasztásban részt vevő partnerekkel
  • Új belépők beillesztési programjának szervezése és tervezése
  • Új belépők munkaszerződésének előkészítése, ellenőrzi a munkaköri leírások ellenőrzése, elkészítése
  • Képzési-fejlesztési igények összeállításában, szervezetfejlesztési projektek megvalósításában való részvétel
  • Teljesítmény menedzselési és karrier építési folyamatok kialakításában/működtetésében, fejlesztésében való részvétel
  • Felmerülő munkaügyi kérdések megoldásában való részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség (Hr)
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív társalgási szintű ANGOL nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Ms office ismeret
  • Naprakész munkaügyi ismeretek
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség.
  • Teherbíró, pro-aktív, dinamikus, energikus személyiség

Amit nyújtunk:

  • Fiatal, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy jól prosperáló vállalatnál
  • Vonzó juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.