www.cvonline.hu

HR Generalista

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Jelentkezési határidő: 2015.11.20.
Hirdetés azonosító: 978264

Szénszál kutatásában, fejlesztésében, gyártásában és forgalmazásában világvezető partnerünk számára keresünk a Budapest közelében lévő Nyergesújfalura HR Generalista munkatársat.

Feladatok:

- Riportok, elemzések készítése, adatszolgáltatás a vezetőség részére, külföldi vezetőséggel való kapcsolattartás
- Állami szférával való kapcsolattartás, jogi teendők
- CSR tevékenységek koordinálása
- HR csapat segítése a toborzási folyamatokban, tréningek kidolgozásában
- Folyamatos cégen belüli kommunikáció, kapcsolattartás
- PR tevékenységek, külső kommunikáció átfogó koordinálása

Elvárások:

- Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági vagy jogi)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
- HR-es érdeklődés, beállítottság
- Proaktivitás, lendületes hozzáállás
- Terhelhetőség, önállóság
- Jó együttműködő és szervezőkészség
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Jogi ismeretek

Amit kínálunk:

- Versenyképes javadalmazás
- Kiemelkedő szakmai lehetőség
- Hosszú távú karrierlehetőség
- Kihívásokkal teli, változatos munkakör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a