www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 745 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft.
felvételt hirdet HR generalista munkakörbe
DABASI munkavégzéssel.

Feladatok

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok teljes körű önálló menedzselése
  • Részvétel HR rendszerek bevezetésében és működtetésében
  • Kapcsolattartás a támogatott területekkel és vezetőikkel
  • Kapcsolattartás a munkaerő-kölcsönző és -közvetítő partnerekkel
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Új munkavállalók beilleszkedésével, fejlesztésével kapcsolatos képzési programok kialakítása
  • Teljesítményértékelési rendszer karbantartása, továbbfejlesztése
  • Képzési igények felmérése, tréningek szervezése
  • Képzés tervezése, belső és külső szakmai tréningek szervezése

Elvárások

  • Felsőfokú  szakirányú végzettség
  • Toborzási tapasztalat
  • Képzési tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • modern, fiatalos környezet
  • bónusz

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció és bérigénye megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Oktatás / Képzés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol