www.cvonline.hu

HR GENERALISTA

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.08.06.
Hirdetés azonosító: 955294
lejárt

Kecskeméti gyártóvállalat megbízásából várom tapasztalt HR-generalisták jelentkezését.

Feladatok:
  • a vállalat HR-folyamatainak kiépítése, továbbfejlesztése
  • a teljes HR-adminisztráció működtetése(kiszervezett bérszámfejtés)
  • a vállaltvezetés által megfogalmazott irányelveknekmegfelelően teljesítményértékelési, motivációs és képzési rendszer kialakításaés működtetése
  • toborzási, kiválasztási projektek megvalósítása

 Elvárások:

  • releváns végzettség
  • önálló, rugalmas munkavégzés, jóhelyzetfelismerő- és elemző képesség
  • ügyfélközpontúság és tulajdonosi szemlélet
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat (előny: gyártókörnyezetben szerzett gyakorlat)
  • aktuális munkajogi és foglalkoztatási ismeretek
  • német vagy angol nyelv kommunikáció szintű ismerete

Amit nyújtunk:

  • támogató munkakörnyezet
  • munkakörnek megfelelő bérezés
Önéletrajzokat az emodi.edit@dologido.hu címre küldje. Info: 20/378 44 93.
 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu