www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 676 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Aktív részvétel a vállalat toborzási- és kiválasztási folyamataiban;
A meglévő HR és munkajogi rendszerek működtetése: teljesítményértékelési, munkaerő fejlesztési, ösztönzési rendszerek működtetése, fejlesztések támogatása;
Személyügyi feladatok ellátása (igazolások készítése, személyi anyagok kezelése, ki- és beléptetés támogatása);
A HR vezető támogatása;
Riportok, statisztikák készítése;
Kapcsolattartás a munkaerő kölcsönző és közvetítő Partnerekkel;
Részvétel új rendszerek bevezetésében, kidolgozásában;
Bérszámfejtés számára adatszolgáltatás;
Folyamatos kapcsolattartás a társterületek vezetőivel.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (főiskola v. egyetem)
Kommunikációs angol nyelvtudás
2-3 éves HR területen szerzett releváns tapasztalat

Munkavégzés helye:

Pécs vonzáskörzete, Baranya megye

Amit nyújtunk

Ideális pályázó:

Talpraesett, önálló
Határozott

Helyek Mohács
Kecskemét
Szekszárd
Kategória Humán erőforrás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség