www.cvonline.hu

HR GENERALISTA

  • A hirdetés 687 napja lejárt

Iparágában piacvezető, amerikai tulajdonú multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata keres munkatársat kétéves, határozott idejű munkaszerződéssel

 pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Lebonyolítja a külső és belső forrásból történő toborzásokat, részt vesz a kiválasztás folyamatában, elősegíti az új munkavállalók beilleszkedését, megtartását.
  • Részt vesz az egyéni teljesítményértékelési rendszer kialakításában, szervezi és támogatja az értékelések lebonyolítását.
  • Részt vesz a javadalmazási és ösztönző rendszer fejlesztésében és működtetésében.
  • HR rendszerek, folyamatok kialakításában, bevezetésében való közreműködés
  • A menedzsment és az alkalmazottak támogatása HR kérdésekben.
  • Belső HR-folyamatleírások, szabályzatok készítése.
  • HR adminisztráció kezelése, karbantartása, riportok, statisztikák, pénzügyi elhatárolások készítése.
  • Céges rendezvények szervezésében való aktív közreműködés.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR/Gazdasági)
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • 2-3 éves, releváns szakmai tapasztalat HR területen
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

A jelölttel szemben támasztott személyes elvárások:

  • Rendszerszemlélet, jó kommunikációs készség
  • Nyitottság, csapatszellem
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar és angol nyelvű, szakmai önéletrajzát bérigénye megjelölése mellett az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol