www.cvonline.hu

HR Generalista

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 937722

Nemzetközi hátterű, területén a piacvezetők közé tartozó szolgáltató cégcsoporthoz keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • A Generalista mint szakértő és a HR terület felelőse önállóan működteti, fejleszti, alakítja ki a belső HR funkciókat a több, mint 200 fős szervezetnél:
  • Toborzás- kiválasztási folyamatok operatív és stratégiai szintű kezelése;
  • Munkajogi megfelelőség biztosítása, munkaszerződések, tájékoztatók, munkaköri leírások, dokumentumok naprakészen tartása;
  • Személy- és munkaügyi adminisztráció;
  • Belső HR-folyamatleírások, szabályzatok készítése;
  • Felelős a teljesítménymenedzsmentért, tehetséggondozásért;
  • Képzési igények felmérése, oktatások, tréningek szervezése;
  • Részvétel a szervezet- és folyamatfejlesztésben, nemzetközi projektek képviselete;
  • A magyarországi HR stratégia megvalósítása, együttműködés a régiós HR vezetővel;
  • A menedzsment és az alkalmazottak támogatása a HR kérdésekben.
Elvárások:
  • Gazdasági vagy HR területen szerzett diploma;
  • Legalább 2-3 év HR Generalisra/Koordinátor pozícióban szerzett szakmai tapasztalat nemzetközi, legalább 150-200 fős vállalatnál,
  • Gyakorlati tapasztalat a következő területeken: toborzás-kiválasztás, teljesítményértékelés, karriertervezés, személyügyi adminisztráció;
  • Naprakész munkajogi ismeretek;
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Önálló, stratégiai kérdésekben dönteni képes, rugalmas, kezdeményező személyiség.
Amit kínálunk:
  • Stabil, fejlődő szervezet, nemzetközi háttér;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő feladatok;
  • Felelősségteljes pozíció, önálló döntési jogkör.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIV. kerület
  • Munkaidő: 9 - 17:30
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Kategória
Humán erőforrás
Régió