www.cvonline.hu

HR GENERALISTA

  • A hirdetés 866 napja lejárt

Cégünk az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár nyolcadik éve támogatja partnereit professzionális HR szolgáltatásaival mind a megfelelő szakember kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában.  Folyamatosan bővülő partneri körünk, munkatársaink szakmai felkészültsége, rugalmas, hatékony, gyors reakciónk az igényekre biztosíték a sikerre.

Az Eastjob multinacionális partnercége számára keres budapesti munkavégzésre

 pozícióra.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Komplex bérszámfejtési feladatok ellátása,
  • Bér és TB ügyintézés,
  • Cafeteria rendszer működtetése,
  • Személyügyi adminisztráció,
  • Munkaügyi feladatok ellátása,
  • Ki- és beléptetéssel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • HR riportok készítése.

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • 1-3 éves releváns tapasztalat bérszámfejtés, TB területen,
  • Bér és TB ügyintézéssel kapcsolatos végzettség.
  • Magabiztos munkajogi ismeretek.
  • Személyes hatékonyság, asszertivitás, ügyfélorientált hozzáállás,
  • Pontos, precíz, strukturált munkavégzés, jó priorizálási képesség,
  • Stressz tűrő képesség, jó teljesítőképesség nyomás alatt,

Előnyt jelent:

  • SAP HR moduljának ismerete,
  • Magabiztos MS Excel használat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő