www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 670 napja lejárt

A kolléga feladata lesz a HR napi adminisztratív teendőinek ellátása, valamint a munkatársakkal való napi szintű kapcsolattartás. Támogatja majd a HR vezetőt a bérszámfejtés előkészítésében, valamint a toborzás és kiválasztás folyamataiban.

Feladatok:

  • Aktívan részt vesz az új munkavállalók beléptetésének folyamatában. Elvégzi az ehhez kapcsolódó papír alapú és elektronikus dokumentációt. Előkészíti a munkaszerződéseket, valamint a munkaköri leírásokat.
  • Aktívan részt vesz a munkaviszony megszüntetésekre irányuló folyamatokban, végzi a szükséges adminisztrációt.
  • Ellátja az év közben felmerülő szükséges munkavállalói nyilatkoztatásokat, egyéb adminisztrációt.
  • Támogatja a toborzás és a kiválasztás folyamatait, végzi a folyamatokhoz tartozó adminisztrációt.
  • Részt vesz a vállalat belső és külső oktatási rendszerének kidolgozásában. Végzi a folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációt.
  • Aktívan részt vesz a vállalat cafeteria és béren kívüli juttatások rendszerének adminisztrációjában.
  • Személyesen kapcsolatot tart a munkavállalókkal. Megválaszolja a felmerülő kérdéseket (hatáskörén belül).
  • Segíti a bérszámfejtés előkészítését, adatot szolgáltat a bérszámfejtés részére.
  • Szervezi az üzemorvosi vizsgálatokat, illetve azok adminisztrációját.
  • Részt vesz a szervezeti változások kommunikálásában.
  • Vezetője kérésére kimutatásokat, statisztikákat készít humán erőforrás témakörökben.

Az ideális jelöltben a következőket keressük:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább 2-3 éve hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Munkaügyi-, bérszámfejtési-, munkajogi-, TB alapismeretek

A munkakör betöltéséhez szükséges személyes kompetenciák:

  • Alkalmazkodó készség
  • Kiváló kommunikációs képesség mind szóban, mind írásban
  • Pontosság, precizitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló szervezőkészség
  • Proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Nemzetközi projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafetéria

Amennyiben ajánlatunk felkeltette a figyelmét, kérjük, küldje el részünkre szakmai önéletrajzát bérigényének megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő