www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 792 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező gyógyászati segédeszköz forgalmazásával foglalkozó vállalat

HR Generalistát
keres 8 órában budapesti irodájába

Feladatok:

  • A vállalat  HR és szervezetfejlesztési stratégiájának kidolgozása és gyakorlatba történő átültetése különös tekintettel az alábbi elemekre:
    • teljesítmény-menedzsment rendszer
    • éves képzési terv
    • belső dolgozói elégedettségmérés
  • A vállalatot érintő HR folyamatokról történő rendszeres riporting az ügyvezetés felé
  • Munkaügyi adminisztráció teljes körű vezetése
  • Kiválasztási folyamatok  koordinálása (az igényfelvételtől a beléptetésig)
  • Dolgozók be-, és kiléptetésének  koordinálása
  • Cafeteria ügyintézése
  • Vállalati tréningek szervezése és lebonyolítása
  • Képzések szervezése, koordinálása (oktatási programok tervezése/szervezése, tréningek tartása)
  • Kapcsolattartás és együttműködés az európai HR központtal nemzetközi projektekben
  • Új üzletek nyitásával és az engedélyekkel kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább egy átfogó, vállalati szintű HR menedzsment rendszer kialakításában szerzett tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Jó szervezőkészség, talpraesettség
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű IT ismeretek
  • Magas fokú problémamegoldó képesség és proaktivitás
  • Kiváló interperszonális és  kommunikációs készség, diplomáciai érzék
  • Nyitott, empatikus, fejlesztő személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Nemzetközi cégnél  szerzett munkatapasztalat
  • A teljesítendő feladatokban szerzett átfogó tapasztalat
  • Munkajogi képzettség

Amit kínálunk:

  • Korszerű munkakörülmények, stabil vállalati háttér
  • Nemzetközi vállalat által nyújtott kimagasló know how, tanulási és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem (cégautó)
  • Dinamikus, fiatal csapat, kiegyensúlyozott munkahelyi légkör és vezetés
Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol