www.cvonline.hu

HR Generalista

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.14.
Jelentkezési határidő: 2015.08.06.
Hirdetés azonosító: 928858
lejárt

Személyügyi, toborzási és kiválasztási feladatok ellátására keresünk HR generalista munkatársat multinacionális vállalat részére.

Partnercégünk fő profilja: motorok, ventilátorok gyártása

HR generalista Ref. 1013

Feladatok:

  • Toborzás-és kiválasztási folyamatok koordinációja
  • Személy-és munkaügyi adminisztráció (Munkaszerződések, munkaköri leírások, munkavállalói értékelések készítése)
  • A HR stratégia megvalósítása, szoros együttműködés a HR vezetővel
  • Munkajogi és egyéb releváns törvényi változások nyomon követése, adaptálása
  • Kapcsolattartás és adatszolgáltatás partner vállalatok és illetékes hatóságok felé

Elvárások:

  • Szakirányú Felsőfokú végzettség, vagy HR munkaterületen szerzett minimum 1 év szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol vagy német nyelvismeret
  • Számítógépes ismeretek MS Office
  • Önálló, rugalmas és célorientált személyiség
  • Kiváló kommunikáció és szervező készség

Amit Megbízónk leendő munkatársának ajánl:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet (több, mint 500 fő)
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag, széles körű cafeteria és prémiumrendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés a HR vezető támogatásával
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdés

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye-Marcali

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy érzi, hogy korábban szerzett szakmai vagy gyakorlati tapasztalatait megfelelően tudná kamatoztatná, kérjük, küldje el pályázatát magyar nyelven az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Az e-mail tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét: ,,HR generalista,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu