www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 707 napja lejárt

Nemzetközi hátterű elektronikai gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • HR Kontrolling feladatok: kimutatások, statisztikák és jelentések készítése;
  • Bérszámfejtést érintő feladatok: kapcsolattartás és koordináció a bérszámfejtési és TB, valamint a cafetéria juttatás ügyintézését végző szolgáltatóval;
  • Szervezeti kommunikáció, rendezvényszervezés.

Elvárások:

  • Személyügyi vagy közgazdasági végzettség és / vagy 3-4 éves szakmai tapasztalat (a fent felsorolt feladatok tekintetében);
  • Magas szintű Excel ismeret;
  • Angol nyelv ismerete;
  • Kiváló írásbeli/szóbeli kommunikáció és kapcsolatteremtő képesség;
  • Jó szervezőkészség;
  • Rendszerszemlélet és jó elemző képesség;
  • Pontosság, precizitás;
  • Titoktartás, megbízhatóság;
  • Önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • HR rendszerek (NEXON) ismerete;
  • Adó és TB ismeretek.

Munkavégzés helye: Vas megye

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Vas
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő