www.cvonline.hu

HR GENERALISTA

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 919186

Link megjelenítéseimages/editor/1298994927.jpg" border="0" alt="" />

Komárom-Esztergom megyei, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A területét érintő HR folyamatok működtetése és fejlesztése
  • A toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása
  • A dolgozói integrációs folyamatok vezetése
  • A vállalati képzések/tréningek támogatása
  • A teljesítményértékelési folyamat irányítása
  • Szervezetfejlesztési projektekben való aktív részvétel
  • HR Kontrolling folyamatok működtetése, riportok készítése
  • Fejlesztések megvalósításában való aktív részvétel
  • HR Auditokra való felkészülések koordinálása
  • Vállalati rendezvények szervezése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Multinacionális környezetben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kezdeményezőkészség
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Hatékony, önálló munkavégzés
  • Minőségorientáltság, jó probléma-megoldó képesség, elhivatottság

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtámogatás

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Komárom-Esztergom megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR GENERALISTA, Komárom-Esztergom megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678