www.cvonline.hu

HR-generalista

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.03.25.
Hirdetés azonosító: 912028
lejárt

HR-generalista Ref.:858

Kedves Jelentkezők, Tapasztalt álláskeresők!Tolna megyébe keresünk olyan alkalmazkodó,megbízható,talpraesett,önállóan és irányítás által is dolgozni tudó,fiatal,lendületes,munkavállalót aki megfelelően segítené a HR-vezető munkáját.

A munkakör célja röviden:

HR-vezető irányítása által elvárt követelményeknek megfelelő munkaerő toborzás és az ezzel járó adminisztrációs feladatok ellátása.

Feladatok:

  • Új munkatársak toborzása, kiválasztása, és az ezzel járó adminisztrációs feladatok végzése,
  • Jelentések és kimutatások határidőre való elkészítése,
  • Szabályzatok létrehozása és módosítása,
  • Vezetőséggel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Határozott, lendületes munkavégzés.

Jelentkezz,ha:

  • Lehetőleg humán területen szerzett diplomád van, vagy ilyen irányú tanulmányokat folytattál és gyakornokként szereztél tapasztalatot és már dolgoztál is termelő vállalatnál,
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képességeid vannak,
  • Emberközpontú gondolkodású vagy, és élvezed a változatos feladatokat,
  • Érdekel a HR területe, tudsz önállóan és eredményorientáltan dolgozni,mindemellett jól alkalmazkodó típus vagy.

Miért éri meg náluk dolgoznod?

  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítanak,
  • Folyamatos fejlődési lehetőségeket kapsz és új kihívásokat,
  • Kiváló és modern munkakörülmények között,inspiráló kollégákkal dolgozhatsz minden nap,
  • Folyamatosan használhatod a német nyelvtudásod,
  • Céges megbeszéléseken,rendezvényeken vehetsz részt,
  • Versenyképes fizetést kapsz egyéb juttatásokkal.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük, a levél tárgyaként a pozíció nevét és a hozzá tartozó referenciaszámot jelöld meg!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu