www.cvonline.hu

HR Generalista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.02.21.
Hirdetés azonosító: 899425

Globális jelenléttel bíró, nagy múltú ipari megbízónk számára, HR szakembert keresünk Komárom-Esztergom Megyébe, az alábbi pozícióba

Feladatok:

- teljesítményértékelés koordinálása
- kompenzációs és juttatási rendszer működtetése, folyamatos fejlesztése
- vonatkozó jogszabályok nyomon követése, képzési tervek készítése
- riportok, kimutatások készítése
- toborzási, kiválasztási folyamatok támogatása
- tréning szervezésének támogatása, külföldi munkavállalók ügyeinek intézése

Elvárások:

- felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki előny),
- minimum 3 év releváns tapasztalat
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- MS Office

Amit kínálunk:

- stabil vállalati háttér
– hosszútávú szakmai perspektíva
- versenyképes juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a