www.cvonline.hu

HR Generalista

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 892354

Multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk HR Generalista munkatársat.

Feladatok:
  • Toborzás- kiválasztási folyamatok koordinációja, és ezek adminisztrációja;
  • Személy- és munkaügyi adminisztráció;
  • Felelős a teljesítménymenedzsmentért, tehetséggondozásért;
  • Szoros együttműködés a tréning-, és oktatásmenedzserrel;
  • A szervezetfejlesztési stratégiák támogatása;
  • A HR stratégia megvalósításának támogatása, helyi szinten szoros együttműködés a HR vezetővel;
  • A törvényes eljárások biztosítása a HR szabályzások és folyamatok fejlesztése során;
  • A menedzsment és az alkalmazottak támogatása a HR folyamatokban,
  • A megfelelő szabályozások betartásának biztosítása;
  • Különböző ad hoc projektekben való közreműködés.
Elvárások:
  • Mesterdiploma, egyetemi szintű végzettség;
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat, generalista pozícióban;
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat;
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • HR planning, toborzás-kiválasztás, teljesítményértékelés, karriertervezés, munkaügyi adminisztráció területen szerzett tapasztalat;
  • Önálló, Rugalmas, és célorientált, kezdeményező személyiség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Analitikai, tanácsadói, multitasking és döntéshozói képesség;
  • Munkaügyi ismeretek;
  • Számítógépes ismeretek, (MS Office, Excel, Power Point, SAP).
Amit kínálunk:
  • Amit Megbízónk nyújt:
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet;
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Heves megye
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar-, és német nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Heves
Heves