www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 844 napja lejárt

Nemzetközi hátterű elektronikai gyártó partnerünk munkatársat keres:

 munkakörbe.

Feladatok:

  • Fizikai (direkt) munkaerő létszámmozgásokkal kapcsolatos személyügyi feladatok ellátása (például: toborzás, kiválasztás, tesztelés, interjúztatás);
  • Ezen személyügyi feladatokkal kapcsolatos illetve egyéb adminisztrációs tevékenység ellátása;
  • Személyügyi tréningek tartása.

  Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és / vagy 1-2 éves szakmai tapasztalat (a fent felsorolt feladatok tekintetében);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Jó szervezői, előadói, tréneri és tárgyalási képességek;
  • Nyitott, rugalmas, elkötelezett és felelős hozzáállás.

Előnyt jelent:

  • HR rendszerek (NEXON, SAP) ismerete;
  • Angol nyelv ismerete.

Munkavégzés helye:   Szombathely

Jelentkezni a szakmai önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Vas
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő